Головна Технології

Що таке шарнір рівних кутових швидкостей (шрус)?

Шарніри рівних кутових швидкостей (Шрус)  застосовуються для передачі моменту, що крутить, від диференціала на провідні керовані колеса. При з'єднанні валів шарнірами рівних кутових швидкостей ведений вал обертається рівномірно з постійною кутовою швидкістю відповідній кутовій швидкості провідного валу. Частіше застосовують кулькові, кулачкові і трьохколючкуваті шарніри.

Детальніше...

Підшипники кочення ССД

Призначення підшипника - зменшувати тертя між тією, що рухається і нерухомою частинами машини, оскільки з тертям пов'язані втрати енергії, нагрів і знос.

У підшипнику кочення тертя ковзання замінюється тертям кочення, завдяки чому знижуються втрати енергії на тертя і зменшується знос.

Детальніше...

Маточина опис

Маточина служить для центрування переднього колеса і диска переднього гальма в передній підвісці автомобіля і бере участь в передачі обертання від валу приводу до колеса. Отвором маточина з натягом встановлюється на хвостовику корпусу шарніра приводу передніх коліс і кріпиться в подовжньому напрямі болтом. Шліцьовою поверхнею маточина передає момент, що крутить, колесу з диском переднього гальма.

Детальніше...

Виготовлення хрестовин

Давно відомий два поширені способи виготовлення поковки хрестоподібної форми, що служать заготівлями для хрестовин диференціала і карданного валу автомобілів : або облойна шатмповка, або  закрите витискування. Перший здійснюється у відкритих штампах при цьому в якості попереднього використовується, як правило, зношений штамп для остаточного штампування; другий вимагає закритих штампів з роз'ємною матрицею, що відрізняються значною конструктивною складністю. Тому витрати на штампове оснащення у разі облойного штампування менше, ніж у разі закритого витискування. Та зате технологічний відхід металу (облой) менше при закритому витискуванні. До того ж закрите витискування є одно операційним процесом, тоді як штампування у відкритому штампі вимагає не менше, а то і більше двох штампувальних операцій (наприклад спосіб облойного штампування великих хрестовин диференціала, що традиційно застосовувався, включав осідання мірної заготівлі, попереднє і остаточне штампування).

Детальніше...

Поиск